Jesteśmy firmą projektowo-produkcyjną działającą na rynku nowoczesnych technologii. Specjalizujemy się w systemach dedykowanych dla transportu kolejowego, drogowego, przemysłu i górnictwa. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko: Kierownik Projektu.

Kierownik Projektu

Klik

Podstawowe zadania:

  • zarządzanie wieloma projektami jednocześnie

  • planowanie zasobów do realizacji projektu

  • zarządzanie budżetem projektu (przygotowanie kosztorysu, planowanie, i rozliczanie kosztów)

  • odpowiedzialność za harmonogram projektu,

  • zarządzanie zespołem projektowym oraz monitorowanie zadań realizowanych przez zespół

  • koordynacja działań związanych z realizacją projektu w poszczególnych działach Firmy

  • monitorowanie kluczowych wskaźników efektywności projektu

  • zarządzanie ryzykiem projektu, diagnozowanie i bieżące rozwiązywanie pojawiających się problemów

  • bieżąca analiza potrzeb Klientów w zakresie realizowanych projektów

  • monitorowanie i raportowanie do Zarządu postępów prac w projektach

  • opracowywanie i utrzymanie dokumentacji projektowej zgodnie z procedurami obowiązującymi w Spółce

  • bieżące raportowanie do Zarządu

Oczekujemy:

  • minimum 3-letnie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • wykształcenia wyższego w dziedzinie zarządzania, informatyki lub pokrewnej

  • doświadczenia w planowaniu, budżetowaniu i realizacji projektów o różnym stopniu złożoności

  • umiejętności organizacji pracy własnej oraz opracowywania sposobów realizacji zadań

  • umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych

  • zdolności do budowania i utrzymywania dobrych relacji z Klientami

  • mile widziana znajomość wymagań dla przemysłu kolejowego - International Railway Industry Standard (IRIS)

  • prawa jazdy kat. B oraz gotowości do częstych podróży służbowych

  • wysokiej kultury osobistej oraz samodzielności, zaangażowania i odpowiedzialności

Oferujemy

atrakcyjny system wynagradzania i stabilne warunki zatrudnienia
umowę o pracę
pakiet medyczny
kartę sportową
pakiet ubezpieczeń na preferencyjnych warunkach
możliwość dalszego rozwoju i doskonalenia zawodowego
pracę przy wdrażaniu najnowszych technologii, pełną wyzwań w młodym i dynamicznym zespole