Jesteśmy firmą projektowo-produkcyjną działającą na rynku nowoczesnych technologii. Specjalizujemy się w systemach dedykowanych dla transportu kolejowego, drogowego, przemysłu i górnictwa. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika do Pionu Handlu i Marketingu na stanowisko: Menadżer ds. Kluczowych Klientów.

Menadżer ds. Kluczowych Klientów

Klik

Podstawowe zadania:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • budowanie dobrych relacji z klientami
  • sporządzanie oraz monitorowanie procesu dostarczania ofert do klientów
  • współorganizacja działań marketingowych skierowanych do klientów
  • pełnienie nadzoru nad wykonywanymi projektami dla klientów
  • realizacja strategii sprzedaży firmy

Oczekujemy

Wykształcenie

wykształcenia wyższego

Umiejętności
  • umiejętności łatwego nawiązywania kontaktów z klientami
  • praktycznej znajomości MS Word, Excel, Power Point
Prawo jazdy

prawa jazdy kategorii B

Język angielski

znajomości j. angielskiego na poziomie komunikatywnym (znajomość innych języków obcych mile widziana)

Znajomość sprzedaży

znajomości technik sprzedaży, negocjacji

Doświadczenie
  • minimum 2 lat stażu pracy na stanowisku o podobnym charakterze
  • preferowana znajomość branży: transport kolejowy, transport drogowy, przemysł

Oferujemy:

  • atrakcyjny system wynagradzania i stabilne warunki zatrudnienia
  • umowę o pracę
  • pakiet medyczny
  • kartę sportową
  • pakiet ubezpieczeń na preferencyjnych warunkach
  • możliwość dalszego rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • pracę przy wdrażaniu najnowszych technologii, pełną wyzwań w młodym i dynamicznym zespole
  • pracę w międzynarodowym środowisku