Jesteśmy firmą projektowo-produkcyjną działającą na rynku nowoczesnych technologii. Specjalizujemy się w systemach dedykowanych dla transportu kolejowego, drogowego, przemysłu i górnictwa. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika do Pionu Rozwoju na stanowisko: Programista C++.

Programista C++

Klik

Podstawowe zadania:

  • tworzenie w C++ aplikacji oraz aplikacji z interfejsem użytkownika dla systemu Linux
  • projektowanie komponentów oprogramowania zgodnie z wymaganiami klienta
  • współpraca z zespołem elektroników, informatyków oraz działem testów
  • dbanie o jakość wytwarzanych rozwiązań

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego informatycznego lub pokrewnego
  • 2-letniego doświadczenia w programowaniu w C++
  • znajomości biblioteki standardowej STL
  • znajomości protokołów komunikacji sieciowej: TCP/IP, UDP
  • podstawowej znajomości systemu Linux
  • znajomości języka angielskiego na poziomie B2
  • samodzielności i umiejętności pracy w zespole

  • dodatkowym atutem będzie: znajomość biblioteki QT, znajomość SQL, umiejętność tworzenia aplikacji w C++ dla systemu Linux, znajomość Git/ GitLab, znajomość technik kodowania i rejestracji obrazu, znajomość architektury ARM

Oferujemy:

atrakcyjny system wynagradzania i stabilne warunki zatrudnienia
umowę o pracę
pakiet medyczny
kartę sportową
pakiet ubezpieczeń na preferencyjnych warunkach
możliwość dalszego rozwoju i doskonalenia zawodowego
udział w rozwoju innowacyjnych produktów
pracę w międzynarodowym środowisku
dużą swobodę działania