Jesteśmy firmą projektowo-produkcyjną działającą na rynku nowoczesnych technologii. Specjalizujemy się w systemach dedykowanych dla transportu kolejowego, drogowego, przemysłu i górnictwa. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika do Pionu Wdrożeń i Serwisu na stanowisko: Serwisant – Elektryk - Elektromonter.

Serwisant – Elektryk - Elektromonter

Klik

Podstawowe zadania:

  • instalacja, uruchomienie i serwis systemów informacji pasażerskiej
  • instalacja, uruchomienie i serwis systemów monitorowania parametrów pracy pojazdów (lokomotyw, maszyn ciężkich, samochodów osobowych)
  • instalacja i serwis systemów monitorowania zużycia paliwa zainstalowanych w pojazdach
  • współpraca z zespołem elektryków, elektroników i mechaników

Oczekujemy:

  • wykształcenia średniego zawodowego lub technicznego
  • umiejętności czytania schematów elektrycznych
  • dyspozycyjności oraz gotowości do częstych wyjazdów służbowych na terenie Polski (delegacje od poniedziałku do piątku, weekendy wolne)
  • prawo jazdy kat. B (obowiązkowe)
  • umiejętności pracy w środowisku MS Windows
  • samodzielności
  • zaangażowania
  • umiejętności pracy w zespole

Oferujemy

stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
atrakcyjny system wynagrodzeń i premii
niezbędne narzędzia pracy
pracę przy wdrażaniu najnowszych technologii, pełną wyzwań, w młodym i dynamicznym zespole
bogaty pakiet benefitów i świadczeń socjalnych: opieka medyczna, karta Multisport, rozbudowany pakiet socjalny, możliwość skorzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej