Jesteśmy firmą projektowo-produkcyjną działającą na rynku nowoczesnych technologii. Specjalizujemy się w systemach dedykowanych dla transportu kolejowego, drogowego, przemysłu i górnictwa. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika do Pionu Handlu i Marketingu na stanowisko: Specjalista ds. Marketingu.

Specjalista ds. Marketingu

Klik

Podstawowe zadania:

  • ustalanie i realizacja strategii marketingowej marki zgodnie z założonym budżetem
  • zarządzanie stroną internetową i mediami społecznościowymi
  • tworzenie i redagowanie kreatywnych treści, w tym postów, zdjęć, filmów i innych materiałów wizualnych (na SoMe i WWW)
  • opracowywanie i nadzór nad przygotowaniem materiałów promocyjnych i ich dystrybucją (np. karty katalogowe, prezentacje, filmy wizerunkowe)
  • prowadzenie działań SEM (pozycjonowanie strony internetowej, reklamy Google Ads i Facebook Ads, publikacje branżowe)
  • tworzenie kampanii mailingowych na potrzeby komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej
  • kompleksowa organizacja i koordynacja eventów wewnętrznych oraz zewnętrznych (np. targi, konferencje, wyjazdy integracyjne, Mikołajki)
  • prowadzenie harmonogramu działań
  • współpraca z działem sprzedaży, grafikiem oraz zewnętrznymi agencjami
  • analizowanie prowadzonych działań marketingowych

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego, najlepiej z zakresu marketingu, komunikacji, zarządzania lub pokrewnych
  • doświadczenia w planowaniu i realizacji kampanii marketingowych, zarówno w mediach tradycyjnych, jak i cyfrowych (w tym SoMe, Google Ads, e-mail marketing)
  • doświadczenia w pracy z narzędziami do zarządzania treścią (CMS)
  • doświadczenia w organizacji wydarzeń promocyjnych
  • bardzo dobrej znajomości narzędzi marketingu internetowego i zagadnień związanych z social media
  • umiejętności tworzenia spójnych treści dostosowanych do różnych grup docelowych
  • zmysłu estetycznego
  • umiejętności analitycznego myślenia oraz dobrej organizacji pracy

  • mile widziane: wiedza z zakresu grafiki komputerowej, umiejętność pracy z dowolnym programem graficznym lub umożliwiającym przygotowywanie materiałów filmowych
pracę w firmie projektowo-produkcyjnej istniejącej na rynku od ponad 20 lat (branża Nowoczesnych Technologii)
wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania
stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
bogaty pakiet benefitów i świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna Medicover, karta sportowa MultiSport, ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach, spotkania/wyjazdy integracyjne, świąteczne karty przedpłacone, owocowe poniedziałki i inne)
lokalizacja firmy gwarantująca dobry dojazd (Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, Podstrefa Gliwice)
parking firmowy