Jesteśmy firmą projektowo-produkcyjną działającą na rynku nowoczesnych technologii. Specjalizujemy się w systemach dedykowanych dla transportu kolejowego, drogowego, przemysłu i górnictwa. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika do Pionu Produkcji na stanowisko: Technik Elektronik.

Technik Elektronik

Klik

Podstawowe zadania:

montaż elektroniczny/mechaniczny, programowanie i testowanie urządzeń elektronicznych zgodnie z normami jakościowymi oraz wymaganiami technologicznymi

Oczekujemy

wykształcenie średniego technicznego: elektronika, elektryka
znajomości zagadnień z zakresu elektroniki, podstawowej znajomość z zakresu mechaniki
podstawowej znajomości metod pomiarów elektronicznych i elektrycznych
podstawowej znajomości technologii montażu elektronicznego
podstawowej znajomości komponentów elektronicznych
samodzielności, kreatywności
zdolności manualnych
zdolności analitycznych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pakiet szkoleń IPC
  • udział w wielu ciekawych międzynarodowych projektach
  • kontakt z nowoczesnymi technologiami
  • możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji i rozwoju
  • pracę w doświadczonym i przyjaznym zespole
  • pracę w trybie dwuzmianowym
  • pakiet socjalny + bonusy